Otse põhisisu juurde

Kas Sinul "sulab" ka meik näol kui trenni teed? Enam mitte!

Täna peatun iluteemal. Kas Sul on tulnud ette olukordi, kus trennist tulles, peeglist vaadates, pole Sa näo olukorraga rahul. Minul on olnud see tunne, tihti peale trenni on vaja minna kooli või tööle, kuid samas tahaks ju hea välja näha, kuid kui meik "sulab" näol, no kuhu siis minna? Koju uuesti meiki tegema? Ei viitsi!

Muidugi, iga inimese enda valik on see, mida, kas ja kui palju ta kasutab. Mina olen üks nendest, kes enamjaolt siiski enne trenni peegli ees aega veedab ja iluvigu parandab. Üks väga oluline toode meiki tehes on minu jaoks primer. Olen kasutanud päris palju erinevaid primereid, hetkel on just see mu nr 1 valik kosmeetikakotis: Urban Decay De-Slick Complexion Primer.


Mida see toode teeb? Toode on primer ehk meigialuskreem, mida enne jumestamist nahale võiks kanda. See toode on nagu iga tavaline meigi aluskreem, KUID  siiski mitte päris. See toode kuivab koheselt ja kui sa 10 sekundit hiljem oma näonahka katsud, siis on selline tunne, et sul pole näonahal mitte midagi ja pind on kuiv ja mitteläikiv. See on rasusele naha omanikele unistuste kreem!!!
Kuid äkki näeb nahk välja liiga kuiv? Ka mina hindan näonahal mingisugust kuma, et nägu ei paistaks kuiv. Seda pole vaja karta, selleks on ju highlighterid. Samuti, kasutan selle primeriga matchivat kinnitusspreid: Urban Decay Makeup Setting Spray, mida soovitan samuti. Kuid primer üksi, leian, et teeb ka oma tööd suurepäraselt.Mõlemad soovitatud tooted maksavad ligi 25 €. Ma ei kiida neid tooteid ilmaasjata, need tõesti toimivad ja on investeeringut väärt! Ennekõike soovitan primerit rasuse näonahaga inimestele, samuti neile, kes trennis käivad. Usun, et ka tavalisele ja kuivemapoolsele näonahale see toode midagi halba ei tee. Aga selleks, et kõike seda teada saada, soovitan Sul külastada Tallinna I.L.U kaubamaja, kus Sind teenindab Urban Decay naiskond, eesotsas tervitused Sulle @Marwa.Haider -  Thank You Woman!


Milliseid ilutooteid Teie mulle ja teistele lugejatele soovitate ning miks? Ootan kommentaaridesse soovitusi! :)

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

KUIDAS SAADA PAREMASSE VORMI?

Hey! Täna annan mõned head nõuanded ja info algajatele, kes ei tunne kaalu langetamise teemal ennast päris kodus.
Mina olen kaalulangetamise teel hetkel. Mul on eesmärk saada väiksemaks oma keha rasvaprotsent ja suuremaks tahan saada lihasprotsenti. Mida ma selleks tegema pean?
Üldiselt naistel on normaalne tarbida päevas ca 1500-2000 kcal. Vastavalt vajadusele! Mina tean, kehaanalüüsi ja treeneri jutu põhjal, et kui tahan kaalu alandada, siis peaksin päeval sööma ca 1600-1700 kcal. Jah, ma räägin just täna ainult toitumisest! Sellepärast, et see on kõige tähtsam asi kaalu langetamise juures. Sa võid ju trennis käia, aga kui sa see kaotatud ca 300-600 kcal endal kodus kohe kahekordselt sisse tagasi sööd, siis pole trennist kasu. Olgu, nii palju on, et peki (ahh mulle üldse ei meeldi see sõna) alla jäävad lihased, sa tunned küll neid, aga kusagilt neid paraku ei näe.
Eelnevates postitustes mainisin, et mida ma enda eluviisis muutnud olen, sellest saad aimu SIIN. Kuid mida ma siis TÄPS…

2 kuud on möödas!

Hey kaasaelajad! Minu kaks kuud BeFit2017 raames on lõppenud. Täna teen kokkuvõtte tulemustest. Lisaks annan näpunäiteid, kuidas tulemusi saada kiiremini.
Üldiselt kui olen aus, siis näen peeglist üsna väikeseid muutuseid, sest pilk peatub jalgadel (reitel), mis pole suurt muutust läbinud. Küll aga rinnust on selgelt näha, et muutus on - sellist lodevat kihti pole enam peal. Samuti on talje mõõdud ühed suurimad, mis on muutunud. Täpsemalt näete allolevast tabelist. Üks hea asi veel: muutus on olnud järjepidev, kahe kuu lõikes, mõlemal kuul on samapalju cm kadunud.


Küll aga on mul lugejatele/kaalulangetajatele küsimus. Kuidas saab kõige kiiremini/efektiivsemalt jalgades olevat üleliigset põletada? Palun nõuandeid kas Instagrami (@triinutreenib) või siia kommentaaridesse. :)
Loomulikult pean ma kiitma FitLap-i, sest on tunda, et see tõepoolest toimib. Kui suuta järgida toitumist, siis tegelikult langebki kaal kiiremini. Minu suurim võitlus baseerubki sellel - toitumise järjekindlusel. …

BeFIT2017 VS MyTeam Madness VS Fitlap

Tänaseks osalen kolmes erinevas projektis. Räägin neist veidi lähemalt.
Esmalt on seesama blogi loodud BeFIT2017 Challenge jaoks. See konkurss tähendab mulle pidevat enesega tegelemist ja aktiivse elustiili kasvatamist. Projekt ise minu jaoks saab läbi 09.05. Juba varsti! Tunnen, et pean veel-veel pingutama. Ma ei ole hetkel veel kaugeltki endaga rahul.  Kuid rahul olen ma sellega, et alates jaanuarist 2017 olen palju teadlikum tarbija ja liikuja. Ma tean, millest kaal tõuseb ja tean kuidas tulemusi saavutada. Kõige raskem on olla järjepidev ja leida aega kõigele sellele keskendumiseks. Aga ma proovin ja püüan edasi! Ma tahan vormi saada :)
MyTeam Madness on MyFitnessi üritustesari, kus kuni juuli lõpuni tuleb regulaarselt trennis käia, samuti on 5 üritust, kus kõik osalejad kokku saavad ja mõõtu võtavad. See on lahe, kuidas MyFitness motiveerib inimesi rohkem trennis käima. Eile avastasin enda jaoks jälle uue lemmiku - BodyJam, mis on tantsuline. Oi, sinna ma üritan igal võimalusel …