Otse põhisisu juurde

LEMMIKUD LEIUD TOIDUPOES

Hey armsad jälgijad!

Täna räägin leidudest toidupoes, mõned neist on tervislikud valikud, teised jälle pigem mitte. Kuid tegelikult me ju võime kõike tarbida, lihtsalt jälgida tuleb koguseid.

Esimene lemmik on Kõrvitsaseemnenäks, super mõnus tomatine, soolane ja maitsev näks! 50g pakk sisaldab 280 kcal. Ideaalne võtta väike peotäis söögi või vahepala kõrvale. Mulle meeldivad näiteks väga tomatikrõpsud, siis ehk saan nende abil ka pisut sellest isust lahti.
Lihtne hommikusõõgiks - PROfeel proteiinikohupiimakreemid. Müügil on mitu erinevat maitset ning üks tops (200g) on ligi 120 kcal. Mina lisan tavaliselt sinna juurde mandlilaaste, võib ka puuvilju ja muid meelepäraseid maitseid.Kellel on puudu valgust, siis see Fast'i Protein50 shake Vanilje valgujook on super peale trenni, täidab ka kõhu ja on väga mõnusa vanillise maitsega. Ja muidugi külmalt eriti!

Üks väga huvitav leid on Merevetika snäkk Teriyakiga. Kes julgeb katsetada, soovitan, sel on oma võlu! Müügikohtades nimetatakse seda ka väga kalorivaeseks. Julgen öelda, et see on vist mu viimase aja lemmik uus leid!!!


Uus avastus kuskussi maailmas. Varem ma vaatasin selle peale pilguga, et "see küll pole mulle"; "see on raudselt halb" jne. Kuid mis on kuskuss? Minu arvates on ta täpselt pasta maitsega kuid oluliselt väiksemate koostisosadega ja tervislikum. Avastasin enda jaoks Pearl couscous'i, mida soovitan teilgi proovida erinevate salatite sisse või liharoa kõrvale. 


Ja minu kaks lemmikut jäätist. Üks nendest on tõsine patt: Ben&Jerry's Chocolate Fudge Brownie (100g kohta 245 kcal), teine tasakaaluks üsna tervislik amps: La Muu Pistaatsiajäätis, milles 100g kohta on 158 kcal.
Uustulnuk minu jaoks NOCCO BCAA, mis on karboniseeritud jook, kus pole suhkrut ning on palju vitamiine. Kuna ma ei tarbi vähemalt see aasta karastusjooke, siis isu selle järgi on tohutu ning see vähese kalorsusega jook asendab neid cocafantasprite maitseid.Enamus nendest toodetest peaks leiduma igas suuremas toidupoes :)

Selleks, et ma veel uusi maitseid katsetada saaks, kirjuta mulle kommentaaridesse samuti, mis on sinu isiklikud, huvitavad ja lemmikud leiud toidupoes. Huvitav oleks teada ning ehk saab see ka minu lemmikuks!


Kommentaarid

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

KUIDAS SAADA PAREMASSE VORMI?

Hey! Täna annan mõned head nõuanded ja info algajatele, kes ei tunne kaalu langetamise teemal ennast päris kodus.
Mina olen kaalulangetamise teel hetkel. Mul on eesmärk saada väiksemaks oma keha rasvaprotsent ja suuremaks tahan saada lihasprotsenti. Mida ma selleks tegema pean?
Üldiselt naistel on normaalne tarbida päevas ca 1500-2000 kcal. Vastavalt vajadusele! Mina tean, kehaanalüüsi ja treeneri jutu põhjal, et kui tahan kaalu alandada, siis peaksin päeval sööma ca 1600-1700 kcal. Jah, ma räägin just täna ainult toitumisest! Sellepärast, et see on kõige tähtsam asi kaalu langetamise juures. Sa võid ju trennis käia, aga kui sa see kaotatud ca 300-600 kcal endal kodus kohe kahekordselt sisse tagasi sööd, siis pole trennist kasu. Olgu, nii palju on, et peki (ahh mulle üldse ei meeldi see sõna) alla jäävad lihased, sa tunned küll neid, aga kusagilt neid paraku ei näe.
Eelnevates postitustes mainisin, et mida ma enda eluviisis muutnud olen, sellest saad aimu SIIN. Kuid mida ma siis TÄPS…

2 kuud on möödas!

Hey kaasaelajad! Minu kaks kuud BeFit2017 raames on lõppenud. Täna teen kokkuvõtte tulemustest. Lisaks annan näpunäiteid, kuidas tulemusi saada kiiremini.
Üldiselt kui olen aus, siis näen peeglist üsna väikeseid muutuseid, sest pilk peatub jalgadel (reitel), mis pole suurt muutust läbinud. Küll aga rinnust on selgelt näha, et muutus on - sellist lodevat kihti pole enam peal. Samuti on talje mõõdud ühed suurimad, mis on muutunud. Täpsemalt näete allolevast tabelist. Üks hea asi veel: muutus on olnud järjepidev, kahe kuu lõikes, mõlemal kuul on samapalju cm kadunud.


Küll aga on mul lugejatele/kaalulangetajatele küsimus. Kuidas saab kõige kiiremini/efektiivsemalt jalgades olevat üleliigset põletada? Palun nõuandeid kas Instagrami (@triinutreenib) või siia kommentaaridesse. :)
Loomulikult pean ma kiitma FitLap-i, sest on tunda, et see tõepoolest toimib. Kui suuta järgida toitumist, siis tegelikult langebki kaal kiiremini. Minu suurim võitlus baseerubki sellel - toitumise järjekindlusel. …

BeFIT2017 VS MyTeam Madness VS Fitlap

Tänaseks osalen kolmes erinevas projektis. Räägin neist veidi lähemalt.
Esmalt on seesama blogi loodud BeFIT2017 Challenge jaoks. See konkurss tähendab mulle pidevat enesega tegelemist ja aktiivse elustiili kasvatamist. Projekt ise minu jaoks saab läbi 09.05. Juba varsti! Tunnen, et pean veel-veel pingutama. Ma ei ole hetkel veel kaugeltki endaga rahul.  Kuid rahul olen ma sellega, et alates jaanuarist 2017 olen palju teadlikum tarbija ja liikuja. Ma tean, millest kaal tõuseb ja tean kuidas tulemusi saavutada. Kõige raskem on olla järjepidev ja leida aega kõigele sellele keskendumiseks. Aga ma proovin ja püüan edasi! Ma tahan vormi saada :)
MyTeam Madness on MyFitnessi üritustesari, kus kuni juuli lõpuni tuleb regulaarselt trennis käia, samuti on 5 üritust, kus kõik osalejad kokku saavad ja mõõtu võtavad. See on lahe, kuidas MyFitness motiveerib inimesi rohkem trennis käima. Eile avastasin enda jaoks jälle uue lemmiku - BodyJam, mis on tantsuline. Oi, sinna ma üritan igal võimalusel …