Otse põhisisu juurde

LEMMIKUD TRENNID

Tänud Teile, kes jagasid minuga oma lemmikuid trenne! Kui seda veel ei teinud, siis ole hea, jaga minuga kommentaariumis!

Mina, kes ma peaksin enamus oma treeningutest tegelema kardioga, üldse seda paraku ei suuda. Nimelt olen ma astmaatik. Ma olen küll arenenud, võhma on juurde tulnud ja tänu sellele on ka pulss stabiilsem, mis laseb mul seda kardiotrenni veidi harrastada.Kuid siiski, omaette eneseületus on see pulsiga võitlemine.
Kõnd ja kiirkõnd minu puhul on üsna igav kooslus (kuigi 130-150 pulsi saab kätte, mis on minu rasvapõletusfaas), jooks on kiirem ja tõhusam? Kuid 170-se pulsiga, NO WAY! 
See selleks, hetkel meeldib mulle rohkem käia jõutreeningutes.

Esimene absoluutne lemmik on BODYPUMP, mis on kangi ja vabaraskusega ning keharaskusega treening. Sobib absoluutselt kõigile - minu tuhar on küll kahe
kuuga täiesti teise kuju võtnud ausaltöeldes!

Teine lemmik trenn on BODYBALANCE. Mõnele võib-olla tundub, et mis treening see ikka on, higisekski ei lähe või hoopis kogu jooga/pilatese/tai-chi-maailm tundub niivõrd MITTEMULLETREENING, siis peab tõdema, et iga kord just selles trennis aega veetes tunnen, kuidas mu keha mind tänab. Ja järgmisel päeval tunned selliseid lihaseid, mille olemasolust Sul polnud enne ilmselt aimugi. See trenn teeb tugevaks!Üks huvitav trenn on RINGTREENING, mida üldjuhul iga treener teeb omamoodi. Mulle meeldib see, et trenn on oluliselt isiklikum ja personaalsem. Näiteks minu puhul teab juba ringtreeningu treener, et olen astmaatik ja mõnda harjutust teen lihtsamal moel, et mitte oma pulssi täiesti lakke lasta. Niigi keskmine pulss selles trennis on minul umbes 160.See nädal käisin esimest korda Zumbas ja pean tõdema, et vot sinna lähen ma küll tagasi! Minu eluaegne tantsupisik ärkas taas ellu. Kuid, jäikade AIR MAX'dega ma enam kindlasti ei lähe, jalad olid nagu puupakud all, haha! 

Ei saa mainimata jätta, et tegelikult oleneb treenerist väga palju, kas trenn on meeldiv või mitte. Sealjuures usun, et me peaksime neid ka kiitma! Minu tervitused ja parimad soovid lähevad Teile: Karin Hallisk, Jelena Tepp, Kadri Carrico, Kaarel Tõll, Mihkel Vabrit, Irina Autio ! Suur kummardus - Te teete tänuväärset tööd!


JA MUIDUGI... Mis on Sinu lemmikud trennid? Anna mulle kommentaarides teada!

Kommentaarid

  1. Bodyjam ja Bodycombat! Tule muga koos trenni! ;)

    VastaKustuta
  2. Pean need trennid üle vaatama jaaa! 🙂

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

KUIDAS SAADA PAREMASSE VORMI?

Hey! Täna annan mõned head nõuanded ja info algajatele, kes ei tunne kaalu langetamise teemal ennast päris kodus.
Mina olen kaalulangetamise teel hetkel. Mul on eesmärk saada väiksemaks oma keha rasvaprotsent ja suuremaks tahan saada lihasprotsenti. Mida ma selleks tegema pean?
Üldiselt naistel on normaalne tarbida päevas ca 1500-2000 kcal. Vastavalt vajadusele! Mina tean, kehaanalüüsi ja treeneri jutu põhjal, et kui tahan kaalu alandada, siis peaksin päeval sööma ca 1600-1700 kcal. Jah, ma räägin just täna ainult toitumisest! Sellepärast, et see on kõige tähtsam asi kaalu langetamise juures. Sa võid ju trennis käia, aga kui sa see kaotatud ca 300-600 kcal endal kodus kohe kahekordselt sisse tagasi sööd, siis pole trennist kasu. Olgu, nii palju on, et peki (ahh mulle üldse ei meeldi see sõna) alla jäävad lihased, sa tunned küll neid, aga kusagilt neid paraku ei näe.
Eelnevates postitustes mainisin, et mida ma enda eluviisis muutnud olen, sellest saad aimu SIIN. Kuid mida ma siis TÄPS…

2 kuud on möödas!

Hey kaasaelajad! Minu kaks kuud BeFit2017 raames on lõppenud. Täna teen kokkuvõtte tulemustest. Lisaks annan näpunäiteid, kuidas tulemusi saada kiiremini.
Üldiselt kui olen aus, siis näen peeglist üsna väikeseid muutuseid, sest pilk peatub jalgadel (reitel), mis pole suurt muutust läbinud. Küll aga rinnust on selgelt näha, et muutus on - sellist lodevat kihti pole enam peal. Samuti on talje mõõdud ühed suurimad, mis on muutunud. Täpsemalt näete allolevast tabelist. Üks hea asi veel: muutus on olnud järjepidev, kahe kuu lõikes, mõlemal kuul on samapalju cm kadunud.


Küll aga on mul lugejatele/kaalulangetajatele küsimus. Kuidas saab kõige kiiremini/efektiivsemalt jalgades olevat üleliigset põletada? Palun nõuandeid kas Instagrami (@triinutreenib) või siia kommentaaridesse. :)
Loomulikult pean ma kiitma FitLap-i, sest on tunda, et see tõepoolest toimib. Kui suuta järgida toitumist, siis tegelikult langebki kaal kiiremini. Minu suurim võitlus baseerubki sellel - toitumise järjekindlusel. …

BeFIT2017 VS MyTeam Madness VS Fitlap

Tänaseks osalen kolmes erinevas projektis. Räägin neist veidi lähemalt.
Esmalt on seesama blogi loodud BeFIT2017 Challenge jaoks. See konkurss tähendab mulle pidevat enesega tegelemist ja aktiivse elustiili kasvatamist. Projekt ise minu jaoks saab läbi 09.05. Juba varsti! Tunnen, et pean veel-veel pingutama. Ma ei ole hetkel veel kaugeltki endaga rahul.  Kuid rahul olen ma sellega, et alates jaanuarist 2017 olen palju teadlikum tarbija ja liikuja. Ma tean, millest kaal tõuseb ja tean kuidas tulemusi saavutada. Kõige raskem on olla järjepidev ja leida aega kõigele sellele keskendumiseks. Aga ma proovin ja püüan edasi! Ma tahan vormi saada :)
MyTeam Madness on MyFitnessi üritustesari, kus kuni juuli lõpuni tuleb regulaarselt trennis käia, samuti on 5 üritust, kus kõik osalejad kokku saavad ja mõõtu võtavad. See on lahe, kuidas MyFitness motiveerib inimesi rohkem trennis käima. Eile avastasin enda jaoks jälle uue lemmiku - BodyJam, mis on tantsuline. Oi, sinna ma üritan igal võimalusel …