Otse põhisisu juurde

MA POLE NII RIKAS, ET OMALE NII ODAVAID ASJU SAAKSIN LUBADA

Hey kõik kaasvõitlejad ja kaasaelajad ! Tänases postituses soovitan Teile kahte brändi, mis on mulle praeguses elus üsna vajalikud.

Meie, treeningutel käivad inimesed, vajame endale kindlasti mugavat treeningriietust. Ma pole kunagi rikas olnud ja pole ka kunagi kulutanud oma trenniriietele rohkem kui 10€. Minu esimene kallim riietus oli Nike treeningpüksid (musta värvi). Peale seda on minu arvamus tohutult muutunud. Trenniriidel ja trenniriidel on ikka suur vahe. Me ju kõik tahame, et meil oleks võimalikult mugav trenni tehes? Samas ei hakkaks liigselt palav. Vähemalt mina oma panused nendele kriteeriumitele sean. Ja tõepoolest, need Nike treeningpüksid püsivad jalas ja on üli mugavad. Ilmselt paljud teavad, et need odavad tihtipeale võivad vajuda alla ja sada muud häda on nendega, paistavad läbi jne.  Isegi sokid peaksid ja võiksid olla treenival inimel kvaliteetsemad, kui nt toidukaupluses ostetud 1€-sed sokid. Ja tõepoolest, vahe on sees. Varem mu jalgadel olid villid, nad surisesid, higistasid, liikusid jalanõu sees ringi, nüüd - jooksusokkidega seisavad jalad paigal jalanõude sees, samas tunnen, et jalad hingavad. No on vahe!
Igatahes, peale seda olen enda peas teinud otsuse, et MA POLE NII RIKAS, ET NII ODAVAID ASJU OMALE OSTA. Praegu olen endale juba nii mõningad treeningriided soetanud natukene kallimalt ja eelkõige kvaliteetsema toodangu ja julgen öelda, et tegelt ka, ma ei taha neid eelnevalt mainitud üsna mittekvaliteetseid riideid enam selga panna, sest neis, millesse olen viimasel ajal panustanud, teevad tõesti oma töö 100x paremini ära. Ausõna, asi pole selles, et need on üsna uued riided või, et need on kallima brändi riided või, et ma olen NAINE. Vaid tõepoolest, tunne nendes riietes on ülimugav ja nauditav! Ja PS ma olen neisse ise panustanud, keegi pole mulle mingeid tooteid kinkinud jms. Ma usun, et iga inimene suudab leida/koguda selle raha endale - tulemus on igatahes rahulolev!


Ma ei saa üle ega ümber ühest oma lemmik ilutootest. Vot see on alles mask! Meie oma Eesti, Vestige Verdant näomask. Minul on hetkel kolmas potsik ja pole kahtlustki, et minu koju jõuab ka kahekümnes näiteks, kui tõesti keegi midagi geniaalsemat välja ei tööta. Mulle meeldib selle toote juures eelkõige see, et ma reaalselt tajun ja näen seda, et SEE teeb naha väga pehmeks, siledaks ja terveks. Maski peale kandes hakkab nägu "tuksuma" ja tõmbab vaikselt kokku, mis samuti näitab, et midagi toimub. Usun, et üks võluvõti, miks minu nahk on muutunud niivõrd heaks nagu ta minu arvates praegu on võrreldes varasemaga, on just see toode! Lisaks kasutan ma sama, meie Eesti sarja õli ja silmakreemi, kuid nendel ma pikemalt ei peatu hetkel. Kui on huvi, kirjuta mulle ja parandan selle vea. Usun, et need aitavad ka kaasa minu naha heaolule, kuid see mask on ikkagi ülekõige toode!

Eks tegelikult ole igaühe enda valik, mida ta endale soetab ning mis on tema jaoks oluline. Mina olen avastanud just selle, et tihtipeale veidi kallim asi on ikkagi ka kvaliteetsem ja teenib mind oluliselt kauem.

Kui tunned, et Sul on huvi siiski minu korralike treeningriiete vastu, mis jäävad mul ilmselt kappi seisma (loe: tegelt on nad juba poole jalaga kapist väljas) - siis võid kirjutada mulle näiteks Facebook'i: Triinu Eglit ja ma saadan Sulle need riided, ehk on miski just see, mis sinu riidekapis kohta ootab ja otsib.

Ja kes ootab juba homset postitust, siis homme teen kokkuvõtte kolmest nädalast ja vaatan numbritele näkku ehk KAS ON KA MÕNED SENTIMEETRID MINU KEHALT KADUNUD?! PÕNEV!
Aga milliseid tooteid või brände soovitate mul veel katsetada?
   

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

KUIDAS SAADA PAREMASSE VORMI?

Hey! Täna annan mõned head nõuanded ja info algajatele, kes ei tunne kaalu langetamise teemal ennast päris kodus.
Mina olen kaalulangetamise teel hetkel. Mul on eesmärk saada väiksemaks oma keha rasvaprotsent ja suuremaks tahan saada lihasprotsenti. Mida ma selleks tegema pean?
Üldiselt naistel on normaalne tarbida päevas ca 1500-2000 kcal. Vastavalt vajadusele! Mina tean, kehaanalüüsi ja treeneri jutu põhjal, et kui tahan kaalu alandada, siis peaksin päeval sööma ca 1600-1700 kcal. Jah, ma räägin just täna ainult toitumisest! Sellepärast, et see on kõige tähtsam asi kaalu langetamise juures. Sa võid ju trennis käia, aga kui sa see kaotatud ca 300-600 kcal endal kodus kohe kahekordselt sisse tagasi sööd, siis pole trennist kasu. Olgu, nii palju on, et peki (ahh mulle üldse ei meeldi see sõna) alla jäävad lihased, sa tunned küll neid, aga kusagilt neid paraku ei näe.
Eelnevates postitustes mainisin, et mida ma enda eluviisis muutnud olen, sellest saad aimu SIIN. Kuid mida ma siis TÄPS…

2 kuud on möödas!

Hey kaasaelajad! Minu kaks kuud BeFit2017 raames on lõppenud. Täna teen kokkuvõtte tulemustest. Lisaks annan näpunäiteid, kuidas tulemusi saada kiiremini.
Üldiselt kui olen aus, siis näen peeglist üsna väikeseid muutuseid, sest pilk peatub jalgadel (reitel), mis pole suurt muutust läbinud. Küll aga rinnust on selgelt näha, et muutus on - sellist lodevat kihti pole enam peal. Samuti on talje mõõdud ühed suurimad, mis on muutunud. Täpsemalt näete allolevast tabelist. Üks hea asi veel: muutus on olnud järjepidev, kahe kuu lõikes, mõlemal kuul on samapalju cm kadunud.


Küll aga on mul lugejatele/kaalulangetajatele küsimus. Kuidas saab kõige kiiremini/efektiivsemalt jalgades olevat üleliigset põletada? Palun nõuandeid kas Instagrami (@triinutreenib) või siia kommentaaridesse. :)
Loomulikult pean ma kiitma FitLap-i, sest on tunda, et see tõepoolest toimib. Kui suuta järgida toitumist, siis tegelikult langebki kaal kiiremini. Minu suurim võitlus baseerubki sellel - toitumise järjekindlusel. …

BeFIT2017 VS MyTeam Madness VS Fitlap

Tänaseks osalen kolmes erinevas projektis. Räägin neist veidi lähemalt.
Esmalt on seesama blogi loodud BeFIT2017 Challenge jaoks. See konkurss tähendab mulle pidevat enesega tegelemist ja aktiivse elustiili kasvatamist. Projekt ise minu jaoks saab läbi 09.05. Juba varsti! Tunnen, et pean veel-veel pingutama. Ma ei ole hetkel veel kaugeltki endaga rahul.  Kuid rahul olen ma sellega, et alates jaanuarist 2017 olen palju teadlikum tarbija ja liikuja. Ma tean, millest kaal tõuseb ja tean kuidas tulemusi saavutada. Kõige raskem on olla järjepidev ja leida aega kõigele sellele keskendumiseks. Aga ma proovin ja püüan edasi! Ma tahan vormi saada :)
MyTeam Madness on MyFitnessi üritustesari, kus kuni juuli lõpuni tuleb regulaarselt trennis käia, samuti on 5 üritust, kus kõik osalejad kokku saavad ja mõõtu võtavad. See on lahe, kuidas MyFitness motiveerib inimesi rohkem trennis käima. Eile avastasin enda jaoks jälle uue lemmiku - BodyJam, mis on tantsuline. Oi, sinna ma üritan igal võimalusel …