Otse põhisisu juurde

Probleemipüstitus

Miks ma seda kõike teen?

Alustan algusest. 2016 aastal mõtlesime elukaaslasega, et aeg oleks oma elus muudatusi teha. Tegime kokkuleppe, et ei tarbi aasta aega alkoholi. Me saime sellega hakkama, oluliselt parem oli olla, on ka siiani. Mõju on sedavõrd tugev, et alkoholi "niisama" tarbida lihtsalt EI SOOVI, sest see tekitab kehas kõike muud kui head.
Käes on 2017 aasta ja uued väljakutsed tundusid kergemad püstitada. Nii me seda tegimegi!

Mina püüan vaeva näha selle nimel, et peeglist paistaks kenam inimene vastu. Toitun tervislikumalt: tarbin vähem saia ja kartulit - PS mu suured lemmikud, lisaks ei joo suhkrujooke ehk kõik mahlad, limonaadid ja muu kraam, adiöö!
Panin ka eesmärgi kaaluda 60kg (hetkel on kaal 66kg), kuid ma ei tea kas see on niivõrd loogiline ja tehtav, sest lihas ka ju kaalub. Seega eesmärk on pigem see, et oleksin iseendaga rahul, tugevam ja rohkem vormis.


04.03 kohtasin trennis ühte tuttavat, kes mulle sellest challenge'st rääkis. Kodus natuke uurides oli selge, ma võtan selle väljakutse vastu!

Minu tee saab alguse 09.03 ja siin on minu esimene pilt ja andmed:

Rind: 87 cm
Talje: 76 cm
Puusad: 106 cm
Reis: 66 cm
Käsivars: 24 cm
Pikkus: 162 cm
Kaal: 66 kg
Vanus: 24 a


Põhjused, miks ma seda kõike teen:

1. Riided ei mahu selga
2. Kogu aeg on halb olla
3. Peeglist võiks vaadata vastu midagi ilusamat, tervislikumat, tugevamat
4. Rahulolematus

Kui Sind kimbutab ka mõni selline tunne, siis usu mind, sa ise pead selle probleemiga tegelema. Alusta kas-või millegi piiramisega, see oluliselt vähendab ebatervislike toodete tarbimist. Või VEEL PAREM, tule ja löö kaasa BeFIT 2017 challenge's!

Infot leiab SIIT.


Blogis kajastan trennitegemisi, söögiretsepte, kehaanalüüse, lemmik ilutooteid, lemmikbrände; lisaks panen ka müüki (ülaribal) oma asju, mis võivad just Sinu garderoobile uue ilme anda!


Ja muidugi, JÄLGI mind SIIN ja isiklikul kanalil SIIN!

Julgeid otsuseid! Tahtejõudu! 
ÄRA KÄI TRENNIS, HAKKA TREENIMA by Nike!

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

KUIDAS SAADA PAREMASSE VORMI?

Hey! Täna annan mõned head nõuanded ja info algajatele, kes ei tunne kaalu langetamise teemal ennast päris kodus.
Mina olen kaalulangetamise teel hetkel. Mul on eesmärk saada väiksemaks oma keha rasvaprotsent ja suuremaks tahan saada lihasprotsenti. Mida ma selleks tegema pean?
Üldiselt naistel on normaalne tarbida päevas ca 1500-2000 kcal. Vastavalt vajadusele! Mina tean, kehaanalüüsi ja treeneri jutu põhjal, et kui tahan kaalu alandada, siis peaksin päeval sööma ca 1600-1700 kcal. Jah, ma räägin just täna ainult toitumisest! Sellepärast, et see on kõige tähtsam asi kaalu langetamise juures. Sa võid ju trennis käia, aga kui sa see kaotatud ca 300-600 kcal endal kodus kohe kahekordselt sisse tagasi sööd, siis pole trennist kasu. Olgu, nii palju on, et peki (ahh mulle üldse ei meeldi see sõna) alla jäävad lihased, sa tunned küll neid, aga kusagilt neid paraku ei näe.
Eelnevates postitustes mainisin, et mida ma enda eluviisis muutnud olen, sellest saad aimu SIIN. Kuid mida ma siis TÄPS…

2 kuud on möödas!

Hey kaasaelajad! Minu kaks kuud BeFit2017 raames on lõppenud. Täna teen kokkuvõtte tulemustest. Lisaks annan näpunäiteid, kuidas tulemusi saada kiiremini.
Üldiselt kui olen aus, siis näen peeglist üsna väikeseid muutuseid, sest pilk peatub jalgadel (reitel), mis pole suurt muutust läbinud. Küll aga rinnust on selgelt näha, et muutus on - sellist lodevat kihti pole enam peal. Samuti on talje mõõdud ühed suurimad, mis on muutunud. Täpsemalt näete allolevast tabelist. Üks hea asi veel: muutus on olnud järjepidev, kahe kuu lõikes, mõlemal kuul on samapalju cm kadunud.


Küll aga on mul lugejatele/kaalulangetajatele küsimus. Kuidas saab kõige kiiremini/efektiivsemalt jalgades olevat üleliigset põletada? Palun nõuandeid kas Instagrami (@triinutreenib) või siia kommentaaridesse. :)
Loomulikult pean ma kiitma FitLap-i, sest on tunda, et see tõepoolest toimib. Kui suuta järgida toitumist, siis tegelikult langebki kaal kiiremini. Minu suurim võitlus baseerubki sellel - toitumise järjekindlusel. …

BeFIT2017 VS MyTeam Madness VS Fitlap

Tänaseks osalen kolmes erinevas projektis. Räägin neist veidi lähemalt.
Esmalt on seesama blogi loodud BeFIT2017 Challenge jaoks. See konkurss tähendab mulle pidevat enesega tegelemist ja aktiivse elustiili kasvatamist. Projekt ise minu jaoks saab läbi 09.05. Juba varsti! Tunnen, et pean veel-veel pingutama. Ma ei ole hetkel veel kaugeltki endaga rahul.  Kuid rahul olen ma sellega, et alates jaanuarist 2017 olen palju teadlikum tarbija ja liikuja. Ma tean, millest kaal tõuseb ja tean kuidas tulemusi saavutada. Kõige raskem on olla järjepidev ja leida aega kõigele sellele keskendumiseks. Aga ma proovin ja püüan edasi! Ma tahan vormi saada :)
MyTeam Madness on MyFitnessi üritustesari, kus kuni juuli lõpuni tuleb regulaarselt trennis käia, samuti on 5 üritust, kus kõik osalejad kokku saavad ja mõõtu võtavad. See on lahe, kuidas MyFitness motiveerib inimesi rohkem trennis käima. Eile avastasin enda jaoks jälle uue lemmiku - BodyJam, mis on tantsuline. Oi, sinna ma üritan igal võimalusel …