Otse põhisisu juurde

TAGASILÖÖK: mida Mina sellest õppisin?

Alates 2017. aasta jaanuarist olen ma elus palju regulaarseid muutusi teinud. Esiteks käin igapäevaselt trennis, teiseks jälgin toitumist, kolmandaks püüan suhtuda ellu teadlikult, realistlikult ja elutervelt!
Olin kuni tänase päevani arvanud, et trenni ja tervisliku toidu koosmõjul on võimalik üsna kiiresti saavutada oma eesmärk, väiksem rasvaprotsent ja tugevamad lihased. Tegelikult ongi, kuid mis juhtus minuga?

Tõden seda, et jah, peeglist vaatab juba praegu ilusam, saledam ja rohkem vormis inimene vastu, kuid...
Veebruari lõpus tabas mind külmetus ja mida see tegi? Leidsin, et oleks aeg teha patupäev (päev, kus söön ükskõik, mida hing ihkab). Kuna olin emotsionaalselt päris mõjutatav ja haigusest kurnatud, siis venis see patupäev pea nädalaseks - lausa patunädalaks. Uskumatu, kui lihtne on sellele teele sattuda! Peale haigusperioodi läksin trenni ja mõtlesin, et noh mis see siis on, natukene olin haige, käisin isegi haige olemise ajal kogu aeg trennis, kuid see, mis lõpuks Myfitnessis garderoobis vastu vaatas, oli masendav. Tegelikkuses selle pöörase emotsionaalse söömisega võtsin vist kõik selle kaalu juurde, mida jaanuarist alates püüdsin kaotada! 

See kogemus tõi mu maa peale. See oli tõsiselt masendav tunne, et olen 2 kuud trenni teinud kõvasti ja kaalu kaotanud ning siis söön üheainsa nädalaga selle massi endale tagasi sisse, vähemalt peeglist see nii paistiski. Me võime teha palju tahame seda trenni, kuid söömine on ikkagi esmajärguline ning treenimine teisejärguline. Seda just nendel puhkudel, kui on tegemist kaalulangetamisega.
Seega! Ehk on vaja seda kogeda või ehk aitab minu kogemus nii mõnelgi teist seda mitte kunagi kogeda, see kõik on igaühe enda otsustada!

Peale sellist kogemust on mu motivatsioon absoluutselt 100% ja ma ei soovi seda tunnet eal enam tunda! Järjepidevat tervislikku toitumist ja aktiivset treeningut hoian endaga iga päev - PROMISE!

Mina õppisin sellest kogemusest, õpi ka Sina!


PS! Mis on need teemad, millest soovid Sina lugeda minu blogis? Kirjuta kommentaaridesse !

Jälgi mind Instagramis: @triinutreenib ja @triinueglit

Kommentaarid

 1. Huvitav oleks lugeda selle kohta kuidas just Sina igapäevaselt toitud. Kas kasutad toitumiskava? Kuidas planeerid söömist olles tööl, koolis? Mitu toidukorda päevas? Kuidas ahvatlustest eemale hoida? ..jne, jne :)
  Edu sulle eesmärkide saavutamisel!

  VastaKustuta
 2. Võtan selle eesmärgiks, seega, peagi saad lugeda nendel teemadel. Aitäh ARMAS! :)

  VastaKustuta
 3. Nii minu moodi! Oh mulle meeldib su postitus! Ja sa oled nii ilus inimene!!!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. See on see eluke meil! Terve elu õpime :)

   Tänud heade sõnade eest!

   Kustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

KUIDAS SAADA PAREMASSE VORMI?

Hey! Täna annan mõned head nõuanded ja info algajatele, kes ei tunne kaalu langetamise teemal ennast päris kodus.
Mina olen kaalulangetamise teel hetkel. Mul on eesmärk saada väiksemaks oma keha rasvaprotsent ja suuremaks tahan saada lihasprotsenti. Mida ma selleks tegema pean?
Üldiselt naistel on normaalne tarbida päevas ca 1500-2000 kcal. Vastavalt vajadusele! Mina tean, kehaanalüüsi ja treeneri jutu põhjal, et kui tahan kaalu alandada, siis peaksin päeval sööma ca 1600-1700 kcal. Jah, ma räägin just täna ainult toitumisest! Sellepärast, et see on kõige tähtsam asi kaalu langetamise juures. Sa võid ju trennis käia, aga kui sa see kaotatud ca 300-600 kcal endal kodus kohe kahekordselt sisse tagasi sööd, siis pole trennist kasu. Olgu, nii palju on, et peki (ahh mulle üldse ei meeldi see sõna) alla jäävad lihased, sa tunned küll neid, aga kusagilt neid paraku ei näe.
Eelnevates postitustes mainisin, et mida ma enda eluviisis muutnud olen, sellest saad aimu SIIN. Kuid mida ma siis TÄPS…

2 kuud on möödas!

Hey kaasaelajad! Minu kaks kuud BeFit2017 raames on lõppenud. Täna teen kokkuvõtte tulemustest. Lisaks annan näpunäiteid, kuidas tulemusi saada kiiremini.
Üldiselt kui olen aus, siis näen peeglist üsna väikeseid muutuseid, sest pilk peatub jalgadel (reitel), mis pole suurt muutust läbinud. Küll aga rinnust on selgelt näha, et muutus on - sellist lodevat kihti pole enam peal. Samuti on talje mõõdud ühed suurimad, mis on muutunud. Täpsemalt näete allolevast tabelist. Üks hea asi veel: muutus on olnud järjepidev, kahe kuu lõikes, mõlemal kuul on samapalju cm kadunud.


Küll aga on mul lugejatele/kaalulangetajatele küsimus. Kuidas saab kõige kiiremini/efektiivsemalt jalgades olevat üleliigset põletada? Palun nõuandeid kas Instagrami (@triinutreenib) või siia kommentaaridesse. :)
Loomulikult pean ma kiitma FitLap-i, sest on tunda, et see tõepoolest toimib. Kui suuta järgida toitumist, siis tegelikult langebki kaal kiiremini. Minu suurim võitlus baseerubki sellel - toitumise järjekindlusel. …

BeFIT2017 VS MyTeam Madness VS Fitlap

Tänaseks osalen kolmes erinevas projektis. Räägin neist veidi lähemalt.
Esmalt on seesama blogi loodud BeFIT2017 Challenge jaoks. See konkurss tähendab mulle pidevat enesega tegelemist ja aktiivse elustiili kasvatamist. Projekt ise minu jaoks saab läbi 09.05. Juba varsti! Tunnen, et pean veel-veel pingutama. Ma ei ole hetkel veel kaugeltki endaga rahul.  Kuid rahul olen ma sellega, et alates jaanuarist 2017 olen palju teadlikum tarbija ja liikuja. Ma tean, millest kaal tõuseb ja tean kuidas tulemusi saavutada. Kõige raskem on olla järjepidev ja leida aega kõigele sellele keskendumiseks. Aga ma proovin ja püüan edasi! Ma tahan vormi saada :)
MyTeam Madness on MyFitnessi üritustesari, kus kuni juuli lõpuni tuleb regulaarselt trennis käia, samuti on 5 üritust, kus kõik osalejad kokku saavad ja mõõtu võtavad. See on lahe, kuidas MyFitness motiveerib inimesi rohkem trennis käima. Eile avastasin enda jaoks jälle uue lemmiku - BodyJam, mis on tantsuline. Oi, sinna ma üritan igal võimalusel …