Otse põhisisu juurde

3 PÄEVA AINULT SMUUTISI - DETOX CHALLENGE

Tere kõigile!
Kuidas Sina oma organismi puhastad?


Võtan esmakordselt osa 3-Day Detox Smoothie Challenge'st, mis algab juba homme ning kestab 03.04-05.04. Selle aja jooksul ei söö ma midagi vaid iga toidukord asendub smuutidega. Seekord on tegu roheliste smuutidega.
Rohkem ürituse kohta infot leiab SIIT.


Smuutide retseptid on sellised:

Mis on selleks vaja?

Eelkõige on tarvis usku ja tahtejõudu. Seejärel veidi raha, et omale koju soetada vajalikud koostisosad. Lisaks on soovitatav kasutada ka Detox-supertoitude segu, mis annab palju vajalikku smuutile juurde. Näiteks: vitamiine, kiirendab seedimist, reguleerib PH-taset, tagab kõrge valgusisalduse tõttu vajaliku toiteväärtuse jne.

Mina soetasin endale sellise toote koos topsiga:

Green Superfood Blend for Smoothies & Trendy Ball® Mason Jar for Smoothies


Miks ma selle ette võtsin?

Tunnen juba ammu, et kergem toit teeb mu kehale reaalselt ka head. Tunne on kergem, kindlasti mõjub see ka kaalule. Samuti pidavat mürke kehast välja viima ja üleüldse puhastama. Miks mitte, mulle meeldivad väljakutsed ja tahan ära katsetada, kas saan sellega hakkama!

JUHISED

 • Joo rohkem vett (sidruni ja värske kurgiga), sest vesi aitab kehast kahjulikud jääkained välja uhtuda
 • Loobu kohvist ja tarbi organismi puhastavaid taimeteesid (roheline tee, apteegitilli-, kibuvitsa-, kummeli-, piparmündi- või saialilletee)
 • Joo iga päev 3 rohelist Detox-supertoitude seguga tehtud smuutit (meestel on lubatud juua 4 smuutit)
 • Kasuta igas smuutis Detox supertoitude segu
 • Korraga tee smuutit 0,5 liitrit inimese kohta (meestel 0,75 liitrit)
 • Ole aktiivne ja liiguta ennast (jaluta, tee trenni)
 • Tee smuuti vajadusel eelmisel õhtul valmis ja võta tööle kaasa. Smuuti säilib 48 tundi
 • Nälga tundma ei pea, joo smuutist kõht täis

Kuna on järgmine Challenge, et lugejad, kes tänaseks on hiljaks jäänud, saaksid tulevikus samuti osaleda?

Mulle tundub, et iga kuu toimub mõni sarnane Challenge. Seega hoia silma peal Boost Yourselt fb-lehel ja Boosyself instagram'i lehel ning sinna ilmub kindlasti info!Aga nüüd hoidke mulle pöialt, et selle katsumusega hakkama saaksin! Juba 06.04, järgmine neljapäev, annan oma instagrami kontol (@triinutreenib) teada, kuidas mul läks! Lisaks neljapäeval täitub BeFit2017 neljas nädal ning otsustasin teha vahemõõtmised. Eks siis paistab, peale sellist challenge't on lootust näha rõõmustavaid numbreid! 

Kommentaarid

 1. Üldiselt on inimestel maks ja neerud. Ja kui need enam organismi puhastamisega hakkama ei saa, siis on juba haigla laks, taimeteed ja ülehinnatud pulbreid võib meeleheaks muidugi tarvitada. Rohkelt juurikaid ja rohelist kraami ka kindlasti tervisele paha ei tee :)

  VastaKustuta
 2. Tere hommikust kõigile,
  Müüge neer. Päästke elu ja teenige raha, dr. Mercylara, neerude ostmise spetsialist. Kas soovite oma neeru müüa, et päästa elu? Kas otsite võimalust müüa oma neerus hea hinnaga, et saaksite oma võlad tasuda? See on võimalus müüa oma neer 800 000 eurot ja rohkem. Kõik huvitatud doonorid peaksid võtma ühendust meie meeskonnaga Lisateavet saate e-posti teel: mercylarahospital@gmail.com Veenduge, et võtaksite meiega ühendust, sest kindlasti veenduge, et teiega koostööd teeme, samuti tagame, et soovite äri teha meiega

  E-post: mercylarahospital@gmail.com

  whatsappi number; +2348053930975

  mõtleb

  VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

KUIDAS SAADA PAREMASSE VORMI?

Hey! Täna annan mõned head nõuanded ja info algajatele, kes ei tunne kaalu langetamise teemal ennast päris kodus.
Mina olen kaalulangetamise teel hetkel. Mul on eesmärk saada väiksemaks oma keha rasvaprotsent ja suuremaks tahan saada lihasprotsenti. Mida ma selleks tegema pean?
Üldiselt naistel on normaalne tarbida päevas ca 1500-2000 kcal. Vastavalt vajadusele! Mina tean, kehaanalüüsi ja treeneri jutu põhjal, et kui tahan kaalu alandada, siis peaksin päeval sööma ca 1600-1700 kcal. Jah, ma räägin just täna ainult toitumisest! Sellepärast, et see on kõige tähtsam asi kaalu langetamise juures. Sa võid ju trennis käia, aga kui sa see kaotatud ca 300-600 kcal endal kodus kohe kahekordselt sisse tagasi sööd, siis pole trennist kasu. Olgu, nii palju on, et peki (ahh mulle üldse ei meeldi see sõna) alla jäävad lihased, sa tunned küll neid, aga kusagilt neid paraku ei näe.
Eelnevates postitustes mainisin, et mida ma enda eluviisis muutnud olen, sellest saad aimu SIIN. Kuid mida ma siis TÄPS…

2 kuud on möödas!

Hey kaasaelajad! Minu kaks kuud BeFit2017 raames on lõppenud. Täna teen kokkuvõtte tulemustest. Lisaks annan näpunäiteid, kuidas tulemusi saada kiiremini.
Üldiselt kui olen aus, siis näen peeglist üsna väikeseid muutuseid, sest pilk peatub jalgadel (reitel), mis pole suurt muutust läbinud. Küll aga rinnust on selgelt näha, et muutus on - sellist lodevat kihti pole enam peal. Samuti on talje mõõdud ühed suurimad, mis on muutunud. Täpsemalt näete allolevast tabelist. Üks hea asi veel: muutus on olnud järjepidev, kahe kuu lõikes, mõlemal kuul on samapalju cm kadunud.


Küll aga on mul lugejatele/kaalulangetajatele küsimus. Kuidas saab kõige kiiremini/efektiivsemalt jalgades olevat üleliigset põletada? Palun nõuandeid kas Instagrami (@triinutreenib) või siia kommentaaridesse. :)
Loomulikult pean ma kiitma FitLap-i, sest on tunda, et see tõepoolest toimib. Kui suuta järgida toitumist, siis tegelikult langebki kaal kiiremini. Minu suurim võitlus baseerubki sellel - toitumise järjekindlusel. …

BeFIT2017 VS MyTeam Madness VS Fitlap

Tänaseks osalen kolmes erinevas projektis. Räägin neist veidi lähemalt.
Esmalt on seesama blogi loodud BeFIT2017 Challenge jaoks. See konkurss tähendab mulle pidevat enesega tegelemist ja aktiivse elustiili kasvatamist. Projekt ise minu jaoks saab läbi 09.05. Juba varsti! Tunnen, et pean veel-veel pingutama. Ma ei ole hetkel veel kaugeltki endaga rahul.  Kuid rahul olen ma sellega, et alates jaanuarist 2017 olen palju teadlikum tarbija ja liikuja. Ma tean, millest kaal tõuseb ja tean kuidas tulemusi saavutada. Kõige raskem on olla järjepidev ja leida aega kõigele sellele keskendumiseks. Aga ma proovin ja püüan edasi! Ma tahan vormi saada :)
MyTeam Madness on MyFitnessi üritustesari, kus kuni juuli lõpuni tuleb regulaarselt trennis käia, samuti on 5 üritust, kus kõik osalejad kokku saavad ja mõõtu võtavad. See on lahe, kuidas MyFitness motiveerib inimesi rohkem trennis käima. Eile avastasin enda jaoks jälle uue lemmiku - BodyJam, mis on tantsuline. Oi, sinna ma üritan igal võimalusel …