Otse põhisisu juurde

Neli nädalat on möödas!

Eile kaalu peale astudes vaatas mulle vastu -1kg. JESS! See on iseenesest tore, sest kõikide asjaolude tõttu pole ma jõudnud 10 päeva treeningsaali. See on muserdav, kuid nüüd saan ma taas oma jalad spordiklubisse veetud. Mina usun, et see tulemus on EELKÕIGE tulnud täna minu toitumise jälgimisele. Seega, kui soovid teada, mida ja kuidas ma toitumise juures jälgin, siis postituse leiad SIIT.
Ja tegelikult, kuigi ma alles kuu aega olen osalenud BeFIT2017-s, siis tegelikult olen alates 2017. aasta algusest oma elustiili parandamisega tegelenud. Ja tean seda, et jaanuaris algas mu kaalunumber seitsemega. Seega olen küll ja veel juba tegelikult enda jaoks võitnud. Aga! Palju on veel ka minna!


9.03 VERSUS 9.04
Mida ma olen õppinud?

Olen õppinud, et tuleb süüa süsteemselt, rutiinselt - ajalises mõttes. Toidukorrad peavad olema ligi 4-5h vahedega. Minu jaoks on lihtne ka selline süsteem, et jälgida seda, et kõht poleks täitsa tühjaks läinud. Siis kipub emotsionaalne söömine lihtsalt tulema. 
Olen õppinud veel seda, et kaalulangetamise jaoks peab olema natukenegi aega ja pühendumist. Seega, niisama ei juhtu väga midagi.


Mida olen avastanud?

Olen avastanud mõned huvitavad ja uued trennid enda jaoks: BodyCombat, Bosu, MyBeat.


Mis on edasised plaanid?

Proovin osaleda kõikvõimalikel üritustel, et end aktiivsena hoida. Seega, kui tead mõnda huvitavat spordiüritust, kus saab aktiivselt osaleda, siis anna kommentaarides teada!
Mul on ka uus katsetus plaanis, üritan nii palju kui võimalik, siis iga päev teha korra suppi ja korra smuutit. Need on oluliselt kalorivaesemad ja peaksid lihtsamini mu päevakaloraaži paigas hoidma.Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

KUIDAS SAADA PAREMASSE VORMI?

Hey! Täna annan mõned head nõuanded ja info algajatele, kes ei tunne kaalu langetamise teemal ennast päris kodus.
Mina olen kaalulangetamise teel hetkel. Mul on eesmärk saada väiksemaks oma keha rasvaprotsent ja suuremaks tahan saada lihasprotsenti. Mida ma selleks tegema pean?
Üldiselt naistel on normaalne tarbida päevas ca 1500-2000 kcal. Vastavalt vajadusele! Mina tean, kehaanalüüsi ja treeneri jutu põhjal, et kui tahan kaalu alandada, siis peaksin päeval sööma ca 1600-1700 kcal. Jah, ma räägin just täna ainult toitumisest! Sellepärast, et see on kõige tähtsam asi kaalu langetamise juures. Sa võid ju trennis käia, aga kui sa see kaotatud ca 300-600 kcal endal kodus kohe kahekordselt sisse tagasi sööd, siis pole trennist kasu. Olgu, nii palju on, et peki (ahh mulle üldse ei meeldi see sõna) alla jäävad lihased, sa tunned küll neid, aga kusagilt neid paraku ei näe.
Eelnevates postitustes mainisin, et mida ma enda eluviisis muutnud olen, sellest saad aimu SIIN. Kuid mida ma siis TÄPS…

2 kuud on möödas!

Hey kaasaelajad! Minu kaks kuud BeFit2017 raames on lõppenud. Täna teen kokkuvõtte tulemustest. Lisaks annan näpunäiteid, kuidas tulemusi saada kiiremini.
Üldiselt kui olen aus, siis näen peeglist üsna väikeseid muutuseid, sest pilk peatub jalgadel (reitel), mis pole suurt muutust läbinud. Küll aga rinnust on selgelt näha, et muutus on - sellist lodevat kihti pole enam peal. Samuti on talje mõõdud ühed suurimad, mis on muutunud. Täpsemalt näete allolevast tabelist. Üks hea asi veel: muutus on olnud järjepidev, kahe kuu lõikes, mõlemal kuul on samapalju cm kadunud.


Küll aga on mul lugejatele/kaalulangetajatele küsimus. Kuidas saab kõige kiiremini/efektiivsemalt jalgades olevat üleliigset põletada? Palun nõuandeid kas Instagrami (@triinutreenib) või siia kommentaaridesse. :)
Loomulikult pean ma kiitma FitLap-i, sest on tunda, et see tõepoolest toimib. Kui suuta järgida toitumist, siis tegelikult langebki kaal kiiremini. Minu suurim võitlus baseerubki sellel - toitumise järjekindlusel. …

BeFIT2017 VS MyTeam Madness VS Fitlap

Tänaseks osalen kolmes erinevas projektis. Räägin neist veidi lähemalt.
Esmalt on seesama blogi loodud BeFIT2017 Challenge jaoks. See konkurss tähendab mulle pidevat enesega tegelemist ja aktiivse elustiili kasvatamist. Projekt ise minu jaoks saab läbi 09.05. Juba varsti! Tunnen, et pean veel-veel pingutama. Ma ei ole hetkel veel kaugeltki endaga rahul.  Kuid rahul olen ma sellega, et alates jaanuarist 2017 olen palju teadlikum tarbija ja liikuja. Ma tean, millest kaal tõuseb ja tean kuidas tulemusi saavutada. Kõige raskem on olla järjepidev ja leida aega kõigele sellele keskendumiseks. Aga ma proovin ja püüan edasi! Ma tahan vormi saada :)
MyTeam Madness on MyFitnessi üritustesari, kus kuni juuli lõpuni tuleb regulaarselt trennis käia, samuti on 5 üritust, kus kõik osalejad kokku saavad ja mõõtu võtavad. See on lahe, kuidas MyFitness motiveerib inimesi rohkem trennis käima. Eile avastasin enda jaoks jälle uue lemmiku - BodyJam, mis on tantsuline. Oi, sinna ma üritan igal võimalusel …